Skip to content

Badanie panoramiczne we Wrocławiu - Gdzie wykonać?

Nie trzeba w żaden szczególny sposób przygotowywać się, jeżeli ma nam zostać wykonane zdjęcie panoramiczne zębów we Wrocławiu. Zdjęcie może zostać wykonane w dowolnym momencie, bez żadnego dodatkowego przygotowania. Po prostu trzeba zgłosić się ze skierowaniem do danej przychodni, w której znajduje się pracownia RTG. Aby badanie zostało wykonane, pracownikowi pracowni nie trzeba dawać żadnych wcześniejszych badań. Badanie trwa zazwyczaj kilkanaście sekund.

Kolejka na badanie

W związku z tym nie zajmie nam zbyt dużo czasu. Więcej czasu zapewne spędzimy w kolejce do badania, jeżeli nie ma rejestracji na godziny. Przed wykonaniem badania, należy jedynie zdjąć z siebie wszystkie metalowe przedmioty, czyli okulary, biżuterię. Pacjentowi zakładany jest na tłum specjalny ołowiany fartuch, który ma chronić najważniejsze organy przed promieniowaniem.

Przebieg badania

Zadaniem pacjenta jest jedynie ustawienie się przy kolumnie aparatu, a jego głowica obraca się wokół głowy przez około 14 sekund. Trzeba w tym czasie siedzieć nieruchomo, aby zdjęcie zostało wykonane właściwie. Zdjęcie od razu pojawia się na ekranie monitora i od razu odbieramy je od osoby, która je wykonywała.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options