Skip to content

Kia Ceed - opis modelu

Auto klasy kompakt, produkcja tego modelu rozpoczęła się w 2006 roku. W 2009 roku auto przeszło face lifting. Z przodu zmieniono lampy oraz grill z tyłu mieniono lampy oraz zderzak zmieniły się także lusterka. Wersie wyposażenia to S, M, L, XL. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 poduszek powietrznych, ABS, radioodtwarzacz CD/mp3, komputer pokładowy i elektryczne sterowanie szyb.

Dodatkowe wyposażenie samochodu

Auto można doposażyć w ESP, klimatyzację manualną, elektrycznie sterowanie lusterek, skórzano-materiałową tapicerkę z aluminiowymi wstawkami. Przed liftingiem gama silnikowa to 5 benzynowych i 4 diesle po liftingu 3 benzynowe i 4 diesle.

Druga generacja została zaprezentowana w Genewie 2012 roku. W tym też roku wprowadzono wersje 3 drzwiową. Zderzak oraz światła z przodu uległy odświeżeniu, 18 calowe felgi.

W 2015 nastąpił facelifting zmieniono zderzak przedni oraz tylni, światła, wnętrze otrzymało aluminiowe wstawki. Lifting dotyczył także silnika dodano litrowy silnik turbodoładowany o mocy 120KM. Wersje wyposażenia wzbogaciła się o GT L, GT XL, GT Line

Trzecia generacja Ceeda

Trzecia generacja ukazała się w 2018 roku w Genewie. Zmieniono delikatnie nazwę modelu usunięto apostrof ' literkę c zmieniono na duże C. Auto powstało na płycie podłogowej K2 na takiej samej powstaje Hyundai i30. Wersje nadwoziowe jakie są dostępne to hatchback, kombi i fastback zastąpiła ona wersję trzydrzwiową.

Wyposażenie podstawowe to siedem poduszek powietrznych, ABS, system ostrzegania opuszczania pasa, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy. Dodatkowe doposażenie to automatyczny system jazdy Lane Following, adaptacyjny tempomat, adaptacyjne światła drogowe, ekran dotykowy.

https://autoagent.pl/sprowadzanie-auta-z-niemiec-koszty-i-formalnosci/

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.