Skip to content

Kia Ceed - opis modelu

Auto klasy kompakt, produkcja tego modelu rozpoczęła się w 2006 roku. W 2009 roku auto przeszło face lifting. Z przodu zmieniono lampy oraz grill z tyłu mieniono lampy oraz zderzak zmieniły się także lusterka. Wersie wyposażenia to S, M, L, XL. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 poduszek powietrznych, ABS, radioodtwarzacz CD/mp3, komputer pokładowy i elektryczne sterowanie szyb.

Dodatkowe wyposażenie samochodu

Auto można doposażyć w ESP, klimatyzację manualną, elektrycznie sterowanie lusterek, skórzano-materiałową tapicerkę z aluminiowymi wstawkami. Przed liftingiem gama silnikowa to 5 benzynowych i 4 diesle po liftingu 3 benzynowe i 4 diesle.

Druga generacja została zaprezentowana w Genewie 2012 roku. W tym też roku wprowadzono wersje 3 drzwiową. Zderzak oraz światła z przodu uległy odświeżeniu, 18 calowe felgi.

W 2015 nastąpił facelifting zmieniono zderzak przedni oraz tylni, światła, wnętrze otrzymało aluminiowe wstawki. Lifting dotyczył także silnika dodano litrowy silnik turbodoładowany o mocy 120KM. Wersje wyposażenia wzbogaciła się o GT L, GT XL, GT Line

Trzecia generacja Ceeda

Trzecia generacja ukazała się w 2018 roku w Genewie. Zmieniono delikatnie nazwę modelu usunięto apostrof ' literkę c zmieniono na duże C. Auto powstało na płycie podłogowej K2 na takiej samej powstaje Hyundai i30. Wersje nadwoziowe jakie są dostępne to hatchback, kombi i fastback zastąpiła ona wersję trzydrzwiową.

Wyposażenie podstawowe to siedem poduszek powietrznych, ABS, system ostrzegania opuszczania pasa, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy. Dodatkowe doposażenie to automatyczny system jazdy Lane Following, adaptacyjny tempomat, adaptacyjne światła drogowe, ekran dotykowy.

https://autoagent.pl/sprowadzanie-auta-z-niemiec-koszty-i-formalnosci/

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options