Skip to content

Oklejanie samochodu - zadbaj o bezpieczeństwo auta

Zadbaj o bezpieczeństwo samochodu


Samochód to prawie zawsze poważna inwestycja. Nic więc dziwnego, że chcemy o niego zadbać. Czyścimy więc jego wnętrze, dbamy o tapicerkę, odkurzamy dywaniki, a także regularnie odwiedzamy mechanika. Powinniśmy jednak także zwrócić szczególną uwagę na wygląd zewnętrzny.

Wszelkiego rodzaju rysy, czy otarcia na karoserii nie tylko mogą zmniejszyć wartość samochodu, ale też zdecydowanie wpływają na nasze samopoczucie. Nie ma przecież nic gorszego niż jedno małe zarysowanie, które zaburza cały estetyczny wygląd auta. Mamy na to sposób - folia ochronna na Twój samochód.

Oklejenie samochodu jego najlepszym zabezpieczeniem


Współcześnie oklejenie samochodu folią ochronną jest najlepszym zabezpieczeniem lakieru. Przede wszystkim nowoczesny produkt jest skutecznym rozwiązaniem i niweluje ryzyko powstania mikro rys podczas normalnego użytkowania auta. Wypad do lasu, czy na działkę nie będzie już straszny.

Dodatkowo w przypadku niewielkich zarysowań nie musimy ponownie zdejmować i zakładać folii. Wykorzystywany przez nas produkt posiada zdolności do samoregeneracji pod wpływem ciepłej temperatury, lub wody. Pozwala to zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pieniądze.

Rysy to nie wszystko


Należy pamiętać, że folia ochronna na samochód chroni go nie tylko przez zarysowaniami. Jest to także skuteczna obrona przed warunkami atmosferycznymi takimi jak wysokie, czy niskie temperatury, ale także czynnikami chemicznymi. Kwaśne deszcze, a nawet promienie UV zwyczajnie uszkadzają poszycie naszego auta. Oklejenie samochodu zapewni zdecydowanie większą wytrzymałość lakieru.

Estetyka


Nie musisz się także martwić o kolor swojego samochodu. Wykorzystujemy bezbarwny wariant folii, który nie wpływa na lakier. Dodatkowo zawsze wybieramy folie ochronną na samochody najwyższej jakości oraz używamy specjalistycznego sprzętu.

Gwarantuje to, że proces przebiega szybko, a także bezpiecznie dla Twojego auta. Jesteśmy pewni swoich umiejętności dlatego dajemy dwa lata gwarancji na wykonanie aplikacji. Nam możesz zaufać. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i zadbamy o Twój samochód.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options