Skip to content

Wózek spacerowy składany Tfk Dot 2

Decydując się na zwiedzanie świata z dzieckiem, zwłaszcza tym najmłodszym, każdy z rodziców musi stanąć przed dylematem wyboru odpowiedniego wózka. Ten idealny powinien być lekki, ale jednocześnie wytrzymały i pakowny, aby pomieściły się w nim wszystkie niezbędne, dziecięce akcesoria. Taki właśnie jest TFK DOT 2- wózek stworzony dla rodziców kochających podróże, w którym producent wyeliminował wszystkie zbędne elementy pozostawiając tylko to co najbardziej potrzebne, dzięki czemu wózek jest zwinny i lekki.

Co wyróżnia TFK DOT 2?


Mimo swoich niewielkich gabarytów wózek ten posiada dużą, rozkładaną budkę, która stanowi doskonałe zabezpieczenie przed promieniami słońca umożliwia więc podróże nawet w najbardziej egzotyczne rejony. Ponieważ stelaż spacerówki wykonany jest z aluminium, wózek jest niezwykle łatwy w prowadzeniu, wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje także, że będzie on służył rodzicom naprawdę przed długi czas. 


Wózek spacerowy składany TFK DOT 2 (więcej tu) dba także o bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów dzięki zastosowaniu 5- cio punktowych pasów.


O komfort podczas spacerów dba regulowany podnóżek a także podkładka pod głowę wykonana z oddychającego materiału, dzięki czemu dziecko się nie poci. Na zadbanie wielu potrzebnych rzeczy pozwala z kolei nie tylko pakowny kosz, ale także przemyślany system troczków i haczyków, do których zamocować można kocyk, kurtkę czy ulubioną zabawkę.


Lekki wózek spacerowy TFK DOT 2 to nie tylko wózek


Projektując spacerówkę producent pomyślał także o stworzeniu systemu przydatnych akcesoriów, które można w wielu sytuacjach. Każda z podróży będzie przyjemniejsza jeśli zabierzemy ze sobą osłonę przeciwdeszczową i przeciwsłoneczną, w zimniejsze miesiące niezastąpiona okaże się z całą pewnością mufka ogrzewająca ręce.


Podczas spacerów w terenie warto pomyśleć o dzwonku i lampce LED, zaś w przypadku rodziców, którzy w trakcie wędrówki lubią raczyć się ulubioną kawą lub herbatą, także o dedykowanym uchwycie na kubek. Wózek można wygodnie transportować dzięki specjalnej, przeznaczonej do tego celu torbie, zaś przed kradzieżą ochroni go system antykradzieżowy wymyślony i stworzony przez producenta dla TFK DOT 2.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options