Skip to content

Edukacyjne zabawki wspierają rozwój dziecka

Zabawki na każdym etapie życia dziecka wspomagają jego rozwój i ułatwiają zdobywanie wiedzy. Zarówno zabawki interaktywne jak i sensoryczne mają sporo zalet i są polecane przez specjalistów, logopedów oraz fizjoterapeutów. Ulubiona zabawka będzie wspaniałym przyjacielem malucha już w okresie niemowlęcym.

Zabawki interaktywne kochają dzieci w każdym wieku


Edukacyjne zabawki dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka uczą między innymi podstawowych zwrotów, słów, liczb, cyfr oraz prostych zdań i piosenek. Poręczne zwierzątka, którymi trzeba się zaopiekować to idealna propozycja prezentu dla rocznego jak i nieco starszego dziecka. Mały lew czy też myszka nauczą malca delikatności, opiekuńczości oraz odpowiedzialności. Mali odkrywcy będą towarzyszyć maleństwu podczas odkrywania i kształcenia nowych umiejętności.


Interaktywne zabawki, które rozwijają się wraz z dzieckiem pozytywnie wpływają na rozwój motoryki małej, koordynacji oraz wzbudzają zainteresowanie i zachęcają do ciągłego odkrywania nowych funkcji. Lew, Sarenka czy też Słonik będą doskonałym towarzyszem podczas zabaw na macie oraz w czasie podróży. Dzięki zamontowanym kółkom dziecko może puścić wodze fantazji podczas zabawy.


Sensoryczne zabawki pobudzają kreatywność


Sensoryczne zabawki dla dzieci pobudzają wiele zmysłów. Poprzez dotyk malec poznaje różne formy i struktury. Produkty wykonane z bezpiecznych materiałów, pozbawione szkodliwych substancji umilą maluchowi czynności pielęgnacyjne. Kubeczki kąpielowe czy też zwierzątka do kąpieli pomogą pozbyć się strachu i zapewnią wspaniałą rozrywkę w wanience. Komplet uroczych zwierzątek pozwoli odgrywać starszemu dziecku ciekawe scenki wraz ze starszym rodzeństwem czy też rodzicami. Kubeczki z kolei doskonale sprawdzą się podczas zabawy z wodą. Poprzez przelewanie dziecko pozna zjawisko przyczynowo skutkowe, a dodatkowo taka zabawa pozytywnie wpłynie na sprawność małych rączek.


Poszukując pierwszej książeczki dobrym wyborem będzie miękki model, utrzymany w intensywnej kolorystce. Niewielki rozmiar i miękka struktura sprawiają, że książeczka idealnie dopasowuje się do małych rączek.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options