Skip to content

Nosidełko fotelik dla noworodka

Narodziny dziecka to dopiero wielka radość. Rodzice po dziewięciu miesiącach oczekiwania mogą w końcu tulić swoje długo wyczekiwane dziecko. Nie można jednak zapomnieć o tym, że te dziewięć miesięcy warto poświęcić na to, aby dobrze przygotować się do narodzin swojego dziecka. Przyda się na pewno nosidełko fotelik dla noworodka.

Transport dla dziecka


Chyba żaden rodzic nie wyobraża sobie tego, że będzie nosić swoje dziecko cały czas na rękach. Pomimo ogromu miłości, którą ma się dla tej małej istoty, najzwyczajniej w świecie noszenie na rękach będzie bardzo męczące.


Po drugie - ciągłe transportowanie dziecka na rękach jest w wielu sytuacjach jest niebezpieczne! W szczególności, jeżeli mowa jest o samochodzie. Każde dziecko musi mieć odpowiedni fotelik. Rodzice, którzy mają dopiero pierwsze dziecko (lub dopiero się go spodziewają) powinni zapoznać się z fotelikami i ich podziałem na kategorie wagowe/wiekowe.


Tak, aby móc zapewnić maluchom bezpieczny przejazd samochodem. Tym bardziej że jest to wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Z tego również młodzi rodzice muszą zdawać sobie sprawę.


Nosidełko dla najmłodszych


Dla najmłodszych dzieci - dla noworodków - przeznaczone są nosidełka, których nie trzeba na stałe wpinać do samochodu. Są one tak skonstruowane, że w dowolnej chwili będzie można je wypiąć z auta do wózka i na odwrót. Ponieważ warto zaznaczyć, że jest wiele takich nosidełek, które również kompatybilne są z wózkami.


Jeżeli ktoś przy wózku nie miał takiego nosidełka, nie musi się niczym martwić. Bez problemu będzie w stanie otrzymać coś dla siebie. Trzeba jednak sprawdzić tylko, czy ma się odpowiednie adaptery przy wózkach. Nie każdy wózek bowiem takie adaptery ma. Nosidełko-fotelik dla noworodkahttps://www.besafe.com.pl/produkt/besafe-izi-go-x1 można otrzymać w sklepach internetowych, jak również stacjonarnych.


Każdy rodzic powinien jednak pamiętać o tym, żeby sprawdzić, czy ma do czynienia z nosidełkiem, które jest certyfikowane przez odpowiednie urzędy. Nie brakuje bowiem fotelików, które takich atestów NIE posiadają. Więc tym bardziej należy podejść do tego zakupu jak najbardziej poważnie, aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options