Skip to content

Peeling kwasem pirogronowym

Każdy, kto miał przyjemność odwiedzić gabinet kosmetyczny, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jest tam mnóstwo zabiegów, które mają podnieść nasze walory estetyczne. Nie da się też ukryć, że większość z nich odpowiada naszej skórze, która często nie jest taka, jakiej byśmy się spodziewali. Nie da się ukryć, że w dalszym ciągu wielkie problemy mają tutaj osoby, które zmagają się z cerą tłustą, choć trzeba pamiętać tutaj o tym, że zabiegów, które mogą im pomóc jest obecnie pod dostatkiem.

Wszelkiego rodzaju peelingi

Na pewno w takiej sytuacji bardzo często wykorzystuje się wszelkiego rodzaju peelingi. Skoro już o takich peelingach mowa, na pewno na dłużej warto przytrzymać się przy kwasie pirogronowym, który także sprawdza się tu znakomicie. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że kwas pirogronowy, a w zasadzie peeling takim kwasem pomógł już niejednej kobiecie, która zmagała się z tłustą cerą.

Jakie skutki uboczne

Warto odnieść się tu akurat do tego, że taki peeling kwasem pirogronowym złuszcza naskórek, a dzięki temu skóra staje się jaśniejsza. Nie jest to jedyna jego zaleta, bo przecież dzięki temu jest ona lepiej nawilżona. Sporą korzyścią jest też to, że w zasadzie kwas pirogronowy nie niesie w sobie żadnych skutków ubocznych. Jedynie po jego zastosowaniu pojawia się zaczerwienienie, co jednak nie jest wielkim kłopotem, bo to szybko znika. Na pewno nie będzie tu miejsca na jakieś krosty, które są bardzo często nieodzownym elementem innych zabiegów, które do peelingów wykorzystują pozostałe kwasy.

Częstotliwość zabiegów

Wydaje się w związku z tym, że przy skórze tłustej oraz trądzikowej, bo przy tej także sprawdza się on dobrze, kwas pirogronowy będzie rozwiązaniem najlepszym lub przynajmniej jednym z najlepszych. Nic dziwnego, że takie peelingi wykonuje się dziś coraz częściej.

Źródło: www.maxmedik.pl/content/category/2-jak-nas-znalazles?id_cms_category=2

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options